Promocje

Zabieg nawilżający twarz - 50zł

(peeling + ampułka masaż + maska algowa)


Oczyszczanie twarzy - 80zł

(maska rozpulchniająca + oczyszczanie + maska łagodząca + serum + maska algowa)


Kwasy zabieg oczyszczający - 80zł


Zabieg mikroderambrazji - 100zł

(złuszczanie + maska łagodząca + serum + maska algowa)


Manicure JAPOŃSKI - 30zł

(idealny dla słabych, łamliwych, rozdwajających się paznokci m. in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskieg, keratyna. Efekt paznokcie o pięknym różowym połysku 2 - 3 tygodnie)

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek   1000 - 1900

Sobota     900 - 1400


Kontakt – Salon Kosmetyczny GLAMOUR

Natalia Sagan
ul. Nowowiejskiego 4a/3
75-587 Koszalin (po schodkach)
tel. 886-162-100   e-mail: natalia@glamour.koszalin.pl

W dniu ślubu o urodzie panny młodej świadczy zdrowa i zadbana cera, wypracowany makijaż i fryzura, wypielęgnowane dłonie. Aby oczarować swoim odświętnym wyglądem ukochanego i zgromadzonych gości, powinna ona odpowiednio wcześnie rozpocząć przygotowania do wielkiego dnia, systematycznie o siebie dbając. Stylizacja młodej pary:

stylizacja młodej pary

6 miesięcy przed ślubem

To czas dobry na rozpoczęcie pielęgnacji skóry twarzy, dekoltu i szyi. Zdrowa i zadbana cera to podstawa dobrego i trwałego makijażu ślubnego. Od tej chwili średnio raz na miesiąc warto poddawać się profesjonalnym zabiegom regenerującym, odżywczym i nawilżającym, bądź innym indywidualnie dobranym do potrzeb skóry. W ramach pierwszej wizyty w zarekomendujemy odpowiednie zabiegi oraz preparaty do stosowania w domu.

3 miesiące przed ślubem

Przy dużych niedoskonałościach skóry takich jak przebarwienia, zaskórniki czy zmiany trądzikowe dobrze byłoby zastosować odpowiednią kurację pozwalającą na wyeliminowanie problemu. Jeżeli przed Dniem Ślubu istnieje potrzeba pozbycia się kilku kilogramów, można poddać się zabiegom modelującym ciało. W żadnym przypadku nie należy odchudzać się na własną rękę, ponieważ niekorzystnie wpłynie to na stan skóry, spowoduje osłabienie i zmęczenie.

stylizacja młodej pary

6 tygodni przed ślubem

Proponujemy przeprowadzenie zabiegu oczyszczającego twarz. Jeżeli ślubna kreacja Panny Młodej ma mieć głęboki dekolt na plecach warto zdecydować się także na oczyszczanie tej części ciała.

4 tygodnie przed ślubem

Z dobrze przygotowaną cerą można wykonać próbny makijaż, który pozwoli Pannie Młodej na sprawdzenie swojego wyglądu, dokładnie takiego jaki będzie mieć w Dniu Ślubu. Planując przed uroczystością zyskać ładną opaleniznę można skorzystać z nowoczesnych form opalania lub  z solarium, ale sesje powinno zakończyć się na tydzień przed planowanym ślubem.

5 dni przed ślubem

W celu uzyskania idealnej gładkości ciała można poddać się depilacji woskiem. Aby dodać oczom blasku należy wykonać regulację brwi i wykonać hennę.

4 dni przed ślubem

Przedłużanie rzęs – W dniu ślubu warto mieć kuszące spojrzenie. Już teraz wybierz się na zabieg przedłużania rzęs metodą włos do włosa

2 dni przed ślubem

W tym bardzo nerwowym dla Panny Młodej czasem warto wygospodarować chwilę na relaks. Polecamy przeprowadzenie zabiegu upiększająco – relaksującego oraz ostatniego z serii na szyję i dekolt.

1 dzień przed ślubem

Czas na ostatni zabieg na dłonie, proponujemy manicure francuski lub artystyczne zdobienie paznokci. Pora również zatroszczyć się o stopy, które w dniu ślubu będą narażone na wielki wysiłek. Proponujemy profesjonalny zabieg "Lekkie Nogi", to masaż z peelingiem połączony z pedicure klasycznym wraz z malowaniem. Należy przygotować kosmetyczkę, w której nie powinno zabraknąć podstawowych kosmetyków.

Dzień Ślubu

Pora na to, by oddać się w ręce wizażystki i wykonać perfekcyjny makijaż.

stylizacja młodej pary