Preloader Preloader

Indywidualny kurs makijażu

Indywidualny kurs makijażu
Zakres zajęć
Zajęcia trwają około 2- 2,5 godzin, koszt 300 zł

Kurs skierowany jest do wszystkiche kobiet chcących nauczyć się jak prawidłowo wykonać makijaż odpowiedni do typu cery, kształtu twarzy, czy wieku.
Indywidualna nauka makijażu
Na kursie dowiesz się:
– jaki masz typ cery i jak skutecznie ją pielęgnować; jakie produkty pielęgnacyjne wybierać
– jak prawidłowo wykonywać demakijaż oczu i twarzy
– jaki masz kształt twarz i jak ją modelować
– jaki masz kształt oczu
– jakie techniki makijażu oczu stosować, by optycznie powiększyć i podkreślić oczy
– techniki makijażu dziennego, wieczorowego
– jakie kolory w makijażu są dla Ciebie najbardziej odpowiednie
– jak malować usta i jakie kolory wybierać

Będziesz miała także możliwość wykonania makijażu samodzielnie, pod okiem wizażystki, która oceni, jakie błędy popełniasz i na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę.
Jak to wygląda?

Szkolenie podzielone jest na 2 części.

Rozpoczynamy od krótkiej rozmowy, aby dowiedzieć się, na czym najbardziej Ci zależy, z czym masz największy problem i jakie masz oczekiwania względem nauki makijażu.

I część to makijaż wykonywany przez instruktorkę (dzienny, a na jego bazie tworzymy wersję wieczorową). Instruktorka opisuje krok po kroku stosowane produkty i odpowiedni sposób ich aplikacji.

II część to makijaż wykonywany samodzielnie, z uwzględnieniem wskazówek i technik zaprezentowanych w części I. Sprawdzamy czy dobrana dla Ciebie technika sprawia Ci trudność, co należy poprawić i nad czym popracować, aby efekt był idealny.

Dobrane zostaną również dla Ciebie produkty do makijażu. Otrzymasz od nas listę zakupów polecanych kosmetyków, jak również skrypt makijażowy.

Szkolenie Microblading dla początkujących skierowane jest dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z usługami kosmetycznymi lub kosmetologicznymi twarzy, i pragną zgłębić sekrety tego fachu od podstaw.